يوتيوب  اينستاگرام  تلگرام  توئيتر  فيسبوک
صفحه اصلیصفحه اصلی   محصولاتمحصولات   درباره مادرباره ما   تماس با ماتماس با ما   اخباراخبار   گالریگالری   جستجوجستجو   عضویتعضویت  
کانال های فلکسیبل انتقال هوا ، محصولات

محصولات  کانال های فلکسیبل انتقال هوا 

معرفى محصول :

کانال هاى فلکسیبل جهت انتقال هواى سرد و گرم (تهویه هوا) مورد استفاده قرار مى گیرند و جایگزین مناسب براى کانال هاى گالوانیزه با کیفیت هواى برتر مى باشند. از فوایدى که مربوط به لوله هاى خرطومى فلکسیبل است مى توان به مقرون به صرفه بودن، انعطاف پذیرى ، کاربرد در کارهاى ساختمانى ، صنعتى و....اشاره نمود. این نوع کانال ها از 5 لایه روکش آلومینیومى مقاوم ساخته شده اند که به هیج عنوان پاره نمى شوند.

این کانال هاى خرطومى از سایز : "4 تا "20 موجود بوده وطول هر کارتن آن نیز 10 مترمى باشد. کانال هاى فلکسیبل FLEXIVA داراى مقاومت بسیار بالایى بوده که این نکته در انتخاب کانال جهت توزیع هواى پاک بسیار مهم و حائز اهمیت مى باشد.

شایان ذکر است کانال فلکسیبل اگر داراى ضخامت بالایى نباشند به راحتى (تحت فشار) پاره شده و هواى انتقالى به محیط را تحت تأثیر خود قرار خواهند داد. ضخامت روکش آلومینیومى بالا در کانال هاى فلکسیبل بسیار حائز اهمیت بوده و در هنگام خرید مى بایست به این نکته مهم توجه نمود. این شرکت توانسته است با کیفیتى مطلوب همراه با قیمتى مناسب برخى از پروژه هاى عظیم را در سطح کشور در زمینه لوله هاى فلکسیبل خرطومى به پایان رساند.

کانال هاى فلکسیبل FLEXIVA براى انواع دستگاه هاى تهویه مطبوع از جمله داکت اسپیلت , فن کویل , هوا رسان و کولرهاى آبى قابل استفاده مى باشند این کانال ها براى اگزاست فن ها ، هواکش هاى سقفى ، دستگاه هاى مکش صنعتى و... نیز بسیار مورد استفاده قرار مى گیرند

در زمان انتخاب کانال هاى فلکسیبل به موارد ذیل دقت نمایید :

1 - طول مفید و استاندارد کانال (10 متر طول واقعى)
2 - داراى سطحى صاف و هموار جهت عبور هواى تازه و کاهش افت فشار
3 - داراى روکش آلومینیومى بسیار مقاوم و ضربه ناپذیر
4 - داراى گواهینامه هاى کیفى و فنى معتبر

شرکت مهندسی آدان سازه کیان
نماینده انحصارى عایق هاى الاستومرى و فلکسیبل ترکیه در استان اصفهان

کاتالوگ عایق هاى الاستومرى و فلکسیبل

http://www.adansaze.com/image_user/pdf/FLEXIVA_CATALOG.pdf

برای مشاهده لیست محصولات این گروه به منوی بالای سایت مراجعه فرمائید

فلکسیبل بدون عایق آلومینیومی AFS TURKEYفلکسیبل عایق دار آلومینیومی AFS TURKEY

Get Flash to see this player.

            

  عناوين مرتبط 3:

    EPDM
    HF
    NBR
    PCS


 مهمترين پروژه های به اتمام رسيده تاکنون :